افتتاح ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر پردیس تا پایان فروردین‌‌ماه


افتتاح ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر پردیس تا پایان فروردین‌‌ماه

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، حسین رجب‌صلاحی امشب در نخستین نشست شورای اداری شهرستان پردیس با تبریک سال جدید اظهار کرد: یک پکیج مختلف در زون فاز ۱۱ پردیس (محله ایرانشهر) شامل ۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر، چهار باب مدرسه، سه مسجد که یک از این مساجد، مسجد جامع اصلی شهر پردیس است، چهار مجتمع تجاری بزرگ، هشت کیلومتر خط انتقال برق، چهار کیلومتر خط انتقال آب اصلی، سیستم گازرسانی، مخازن آب، کلانتری و … آماده افتتاح است که در پایان فروردین‌‌ماه جاری با حضور وزیر راه و شهرسازی و مقامات کشوری افتتاح می‌شود.

وی افزود: دو دهنه تونل دسترسی که آزادراه و جاده قدیم را به فازهای ۵، ۹ و ۱۱ متصل می‌کند، نیز به طول ۱٫۷ کیلومتر با مجموع هشت لاین عبوری آماده افتتاح است که طرح این تونل‌ها دومین تونل با این نوع سبک در کشور محسوب می‌شوند؛ بعد از تونل رسالت تهران، تونل‌های دسترسی پردیس نیز با مهندسی مشابه ساخته شده‌اند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در زمان افتتاح تونل رسالت رئیس‌ جمهوری وقت حضور داشتند که امیدواریم با اتمام کار گالری‌ها، این تونل‌ها به بهره‌برداری برسد و مسئولان برای افتتاح آنها نیز حضور پیدا کنند.

رجب‌صلاحی ادامه داد: این اقدامات تنها از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس انجام نشده، بلکه امام جمعه، فرمانداری، شهرداری، نیروی انتظامی، ادارات خدمات‌رسان آب و فاضلاب، برق، گاز، تلفن، راه و شهرسازی، محیط زیست و … به ما کمک کردند تا این پروژه‌ها انجام شود و ما به تنهایی قادر به انجام کار نبودیم؛ به همین منظور، از تمام افراد و ادارات قدردانی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: تفاوت افتتاح این پروژه با دیگر پروژه‌های مسکن مهر این است که ما محله ایرانشهر را افتتاح می‌کنیم، تنها مسکن را واگذار نمی‌کنیم، بلکه تمام امکانات را برای اسکان متقاضیان تأمین کردیم و خدمات زیربنایی و روبنایی فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: گاز و برق، آب و فاضلاب این محله متصل شده است و‌ باقی امکانات نیز تا پایان ماه جاری به پایان می‌رسد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶